W DNIU ŚLUBU

Współpracę rozpoczynam od przygotowań w domu Państwa Młodych a kończę zazwyczaj o 1:00 po oczepinach.

Podczas reportażu powstaje sporo zdjęć, które poddawane są selekcji oraz obróbce. Finalnie do Was trafi nie mniej niż 400 zdjęć. Na finalną ilość ma wpływ wiele czynników. Niezależnie od ich ilości mogę zapewnić że całość będzie tworzyć spójną historię Waszego dnia ślubu.

P L E N E R

  • Krótki plener w dni ślubu, jeżeli jest na to czas, miejsce i dopisze nam pogoda 🙂
  • W innym dniu (może on trwać godzinkę dwie a może i cały dzień – lubię podróżować i poznawać nowe miejsca ale mam też kilka miejsc w które mogę Was zabrać jeżeli nie macie pomysłu)

A L B U M Y

Piękne chwile wymagają pięknej oprawy. Współpracuję z firmami introligatorskimi, które od lat mnie nie zawiodły jakością wydruków / produktów.

 

  • foto-album (15 rozkładówek 25x25cm)
  • album tradycyjny (60 stron 30×30)

DOJAZD DO KLIENTA

W dniu ślubu podróżuję samodzielnie i w cenie pakietu jest wliczony dojazd do klienta do 100km od Tarnowa. W przypadku dalszych wyjazdów koszty dojazdu wyceniam indywidualnie. 

W przypadku plenerów wygodniej jest podróżować wspólnie o ile jest to możliwe. Koszta dalszych wyjazdów plenerowych również wyceniane są indywidualnie.

 

 

KONFIGURACJA PAKIETU

Oczywiście każdą pozycję można dostosować do Waszych potrzeb. Jestem otwarty na propozycje i Wasze oczekiwania co do formy współpracy oraz finalnej realizacji całej usługi.

 

 

 

 

 

 

GALERIA INTERNETOWA

Niezależnie od tego czy wyrazicie zgodę na publikowanie zdjęć ze swojego reportażu publicznie, możecie otrzymać internetową galerię zdjęć dla Swoich gości, która będzie zabezpieczona hasłem i tylko osoby przez Was wybrane będą miały dostęp do jej zawartości.

Gorąco liczę jednak, że zechcecie się podzielić swoimi zdjęciami z innymi 🙂 Pamiętajcie, że to dzięki osobom, które wyraziły na to zgodę możecie obiektywnie ocenić jakość oferowanych przeze mnie usług.